Wydarzenia

6 III 2020, 19:00-21:00
Grupa wsparca

Zapraszamy na pierwsze spotkanie grupy wsparcia dla osób w kryzysie (rozwód, trudności w rodzinie, pracy, odejście bliskiej osoby, poczucie osamotnienia, bezradności, nieradzenia sobie związane z trudnym wydarzeniem), które odbędzie się w piątek, 6 marca o godzinie 19:00-21:00.

Grupa wsparcia jest miejscem, w którym rozmawiamy o tym, co jest trudne w aktualnej sytuacji, wspieramy się wzajemnie, korzystamy z doświadczeń i mądrości innych i dzielimy się swoimi. Otrzymujemy zrozumienie, wsparcie, możliwość opowiedzenia w bezpiecznym miejscu o rzeczach, o których trudno nam mówić gdzie indziej. Jednocześnie jest to przestrzeń poszerzona o psychologiczne, terapeutyczne zrozumienie tego, co się dzieje w Twoim życiu, a osobami prowadzącymi są doświadczeni psychoterapeuci.

Koszt jednego spotkania wynosi 60 PLN.
Zapraszamy do zapisów (telefonicznie, przez email lub formularz kontaktowy), mamy jeszcze wole miejsca.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.