Scroll Top

Wydarzenia

2 XII 2021, 17:00-18:30
Grupa Warsztatowa

Zapraszamy na pierwsze spotkanie grupy wsparcia dla osób, które wzięły udział w Warsztacie “Twoja Psychologiczna Apteczka – od kryzysu do świadomego życia, które odbędzie się w czwartek, 2 grudnia godz. 17:00-18:30.

Grupa wsparcia jest miejscem, w którym podejmiemy i wspólnie przepracujemy, krok po kroku, zagadnienia z Warsztatu, w odniesieniu do aktualnej sytuacji każdego uczestnika.

W klimacie wzajemnego wsparcia, możesz skorzystać z doświadczeń i mądrości innych jak i podzielić się swoimi własnymi przemyślenaimi. Otrzymujesz zrozumienie, pogłebienie, możliwość opowiedzenia w bezpiecznym miejscu o przeżyciach jakich doświadczyłeś w czasie Warsztatu lub które ten Warsztat przywołał z Twojej historii. Jednocześnie jest to przestrzeń poszerzona o psychologiczne, terapeutyczne zrozumienie tego, co się dzieje w Twoim życiu i na Warsztacie dzięki prowadzeniu doświadczonych psychoterapeutów.

Cykl skłąda się z 5 spotkań.

Koszt jednego spotkania wynosi 60 PLN.
Zapraszamy do zapisów (telefonicznie, przez email lub formularz kontaktowy).

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.