Scroll Top

O nas

Strefa Life
Centrum Psychoterapii  i Rozwoju

Strefa Life powstała z ogromnej pasji do życia i pragnienia świadomego jego budowania i przeżywania. Pragniemy stworzyć dobrą przestrzeń dla Twojej przemiany, pracy nad sobą i rozwoju. Oferujemy Ci fachową pomoc psychologiczną i wsparcie w różnych formach pracy i przyjaznej atmosferze. Dowiedz się więcej o nas.

Nasz ośrodek jest miejscem, w którym zajmujemy się człowiekiem we wszelkich jego „przestrzeniach przeżywania”. Od problemów, potrzeb i trudności, przez marzenia, aspiracje i cele, które chcesz osiągnąć, po tworzenie dobrych relacji, rozwój osobisty i zawodowy.

To miejsce spotkania z samym sobą i z drugim człowiekiem. W czym pomagamy?

  • Psychoterapia – fachowa pomoc psychologiczna w trudnościach, stracie, kryzysach życiowych;
  • Psychoterapia Par – pomoc terapeuty w kryzysie w związku, w trudnościach komunikacji i wspólnym życiu;
  • Coaching – praca nastawiona na rozwój osobisty i zawodowy, poprawę w relacjach i w pracy;
  • Praca z oddechem – to dążenie do pełni poprzez świadomy oddech w integracji przeżyć, uczuć i doświadczeń;
  • Grupy wsparcia – w kryzysach osobistych
  • Warsztaty i szkolenia – nauka konkretnych umiejętności, rozwiązań, zdobywania rzetelnej wiedzy oraz praktyki
  • Autorski Program Rozwojowo-Terapeutyczny „Pełnia Życia” skupiający się na podstawowych obszarach funkcjonowania człowieka w rozumieniu holistycznym

Zdając sobie sprawę z tego, jak trudnym zadaniem jest wybór dobrego, zaufanego terapeuty czy coacha, nieustannie się szkolimy, podnosimy swoje kwalifikacje, superwizujemy naszą pracę i poszukujemy nowych dróg i sposobów rozumienia i wspierania człowieka jako całości złożonej z dynamicznie oddziałujących na siebie obszarów. Cechuje nas pasja, zaangażowanie, empatia, dyskretność i twórczość. Dzięki temu możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach.

Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP), Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP), Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), a naszymi superwizorami są akredytowani przez te towarzystwa profesjonaliści. Rozwijamy się zawodowo i osobiście i chcemy dzielić się z Wami tym, czego sami doświadczyliśmy.

centrum psychoterapii kraków o nas
Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.