O nas

Strefa Life
Pasja Profesjonalizm Pełnia

Strefa Life powstała z ogromnej pasji do życia. Pragniemy stworzyć przestrzeń dla rozwoju człowieka, by móc go wspierać w obszarach, w których mierzy się z trudnościami na każdej płaszczyźnie swojego życia. Celem, do którego dążymy, jest zmiana w kierunku szczęśliwego i pełnego życia we wszystkich jego przejawach.

Strefa Life została stworzona dla wszystkich, którzy pragną żyć pełnią życia i stale się rozwijać.
Nasz ośrodek jest miejscem, w którym zajmujemy się człowiekiem we wszelkich jego „przestrzeniach przeżywania”: od problemów, potrzeb i trudności, przez marzenia, aspiracje i cele, które chce osiągnąć, po tworzenie dobrych relacji, rozwój osobisty, zawodowy i duchowy. To miejsce spotkania z samym sobą i z drugim człowiekiem poprzez:

  • Psychoterapię – fachową pomoc psychologiczną w trudnościach;
  • Coaching – pracę nastawioną na rozwój osobisty i zawodowy, poprawę w relacjach i w pracy
  • Logopedię – terapię wad wymowy oraz zaburzeń komunikacji u dzieci
  • Grupy wsparcia – w kryzysach osobistych
  • Warsztaty i szkolenia – naukę konkretnych umiejętności, rozwiązań, zdobywania rzetelnej wiedzy oraz praktyki
  • Autorski Program Rozwojowo-Terapeutyczny „Pełnia Życia” skupiający się na podstawowych obszarach funkcjonowania człowieka w rozumieniu holistycznym

Zdając sobie sprawę z tego, jak trudnym zadaniem jest wybór dobrego, zaufanego terapeuty czy coacha, nieustannie się szkolimy, podnosimy swoje kwalifikacje, superwizujemy naszą pracę i poszukujemy nowych dróg i sposobów rozumienia i wspierania człowieka jako całości złożonej z dynamicznie oddziałujących na siebie obszarów. Cechuje nas pasja, zaangażowanie, empatia, dyskretność i twórczość. Dzięki temu możecie być pewni, że jesteście w dobrych rękach.

Jesteśmy członkami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP), Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego (PTP), Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), a naszymi superwizorami są akredytowani przez te towarzystwa profesjonaliści. Współpracujemy między innymi z Instytutem Kognitywistyki Bennewicz (zapraszamy tutaj żeby zapoznać się z warsztatami, które będą u nas prowadzić). Jednak przede wszystkim jesteśmy pasjonatami, pełnymi energii i entuzjazmu w swojej pracy. Rozwijamy się profesjonalnie i osobiście i chcemy dzielić się z Wami tym, czego sami doświadczyliśmy.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.