ul. Długa 27/12a, 31-147 Kraków

Zespół

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów – wyszkolonych oraz certyfikowanych psychologów, psychoterapeutów, coachów oraz trenerów. Dla dobra tych, którym oferujemy pomoc, nieustannie się doszkalamy, pogłębiając swoją wiedzę. Oferujemy szeroki zakres profesjonalnego wsparcia zarówno dla osób borykających się z trudnościami, które przeszkadzają im w codziennym funkcjonowaniu, przechodzących przez trudny czas jak i tych, którzy po prostu chcą od życia czegoś więcej.

Wkładając mnóstwo serca w naszą pracę, stworzyliśmy poradnię, która jest bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla dorosłych i młodzieży. W zależności od obszaru, nad którym chcesz pracować, zaproponujemy Ci psychoterapię, grupę wsparcia, szkolenie, coaching lub warsztaty.

A_Sierka_0
Anna Sierka
psychoterapeuta, terapeuta par, coach, trener, menager
Oliwia Maliborska
Oliwia Maliborska
psycholog, psychoterapeuta
Kaludia Rzepka
Klaudia Rzepka
psycholog, psychoterapeuta
Agata Bąk
Agata Bąk
psychoterapeuta
Marta gr
Marta Gruszecka
psycholog, socjolog, psychoterapeuta
IMG_8183
Anna Nicieja
psycholog, psychoterapeuta, seksuolog
Ewa Bialek
Ewa Białek
terapeuta TSR, obsługa klienta
Lidia K
Lidia Kućmierz
trener psychologii pozytywnej
Paulina G 2
Paulina Gawęda
psycholog, psychoterapeuta
A. Gieron
Aleksandra Gieroń
psycholog, psychoterapeuta
M. Michalewska
Magdalena Michalewska
psycholog, psychoterapeuta, psychotherapy in english
A_Sierka_0
Anna Sierka
psychoterapeuta, terapeuta par, coach, trener, Menager

Jestem psychoterapeutą, hipnoterapeutą, coachem, praktykiem pracy z ciałem oraz założycielką Strefy Life.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, długoterminowej i intensywnej psychoterapii, terapii par, zdobywane w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic, w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Krakowie, w Klinice Małżeńskiej oraz w placówkach ogólno psychiatrycznych i poradniach psychologicznych w Polsce i za granicą.

Jako trener rozwoju osobistego, prowadzę warsztaty grupowe dotyczące umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i motywacji. Jestem certyfikowanym coachem w obszarze zmian osobistych i zawodowych.

Ukończyłam całościowy 4-letni Kurs Psychoterapii w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego w Krakowie, Kurs Terapii Par w Małopolskim Centrum Psychoterapii, Szkołę Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego, Akredytowany Kurs Coacha Kongnitywnego w Instytucie Kognitywistyki M. Bennewicza, Zaawansowany Kurs Hipnozy (3 stopnie hipnoterapii) w Centrum Rozwoju Osobistego w Warszawie oraz Certyfikowaną Szkołę Praktyków Pracy z Ciałem.

Swoje kompetencje stale podnoszę poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. Regularnie uczęszczam na seminaria oraz superwizje grupową i indywidualną.

W Strefie Life prowadzę psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową, konsultacje psychologiczne w problemach depresyjnych, lękowych, w zaburzeniach nastroju, zaburzeniach osobowości, kryzysach życiowych, traumach, a także w trudnościach w relacjach, osobistych i zawodowych, w trudnościach ze stresem i z motywacją. Jako coach, pracuję na zasobach, mocnych stronach i skutecznych zmianach, pozytywnych osiągnięciach w teraźniejszości i przyszłości.

Prowadzę warsztaty z wykorzystaniem technik pracy z ciałem, z emocjami, medytacji dynamicznej, Mindfulness oraz coachingu.

Oliwia Maliborska
Oliwia Maliborska
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii organizowane przez Katedrę Psychoterapii UJ CM przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zdobywałam poprzez staże w Klinice Psychiatrii CM UJ, Szpitalu im. dr J. Babińskiego oraz Szpitalu im. L. Rydygiera. Pracowałam na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym „Logopromed” oraz w Centrum Wsparcia Rodzin. Obecnie pracuje w Studenckim Ośrodku Wsparcia i Adaptacji UJ zajmując się wsparciem osób w kryzysie.

Zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych zmagających się z zaburzeniami nastroju, objawami lękowymi, zaburzeniami osobowości oraz zachowania, a także osobami znajdującymi się w kryzysie.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową w podejściu psychodynamicznym.

Swoją wiedzę poszerzam poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Pracę poddaje stałej superwizji.

Kaludia Rzepka
Klaudia Rzepka
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Ukończyłam psychologię stosowaną ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz szkolenie Podstawy Terapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Swoje doświadczenie zdobywam w pracy terapeutycznej w poradni psychologicznej, placówkach pomocy psychologicznej i edukacyjnej. Systematycznie odbywam też szkolenia z NVC, Porozumienie bez przemocy.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię krótko i długoterminową w nurcie psychodynamicznym dla dorosłych i młodzieży.

Swoją wiedzę poszerzam poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Pracę poddaje stałej superwizji.

Agata Bąk
Agata Bąk
psychoterapeuta

Jestem psychoterapeutą, aktualnie szkolę się w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych w podejściu psychoanalitycznym. W swojej pracy kieruję się zasadami kodeksu etycznego psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz poddaję ją regularnej superwizji.

Od ponad siedmiu lat zajmuję się szeroko pojętą pracą z ludźmi, na różnych poziomach rozwoju osoby. Posiadam certyfikaty technik medytacyjnych ThetaHealing® Vianny Stibal, Merkaby® Drunvalo Melchizedeka, integracji oddechem Colina Sissona. Intensywnie wzbogacam wiedzę na temat dobroczynnych właściwości olejków eterycznych oraz kryształów.

O indywidualności każdego z nas decydują między innymi sposoby, dzięki którym radzimy sobie z życiowymi kryzysami. Jednak to, co pomaga nam przetrwać równocześnie powoduje, iż rezygnujemy z doświadczania niektórych aspektów życia. Psychoterapia umożliwia poznanie prawdy o sobie oraz zbadanie tego, w jaki sposób radzimy sobie z trudnościami. Jestem przekonana, że dzięki wspólnej pracy zyskujemy wiedzę, która jest podstawą wewnętrznej równowagi.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym i psychoanalitycznym.

Marta gr
Marta Gruszecka
psycholog, socjolog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, socjologiem, psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim na wydziale psychologii stosowanej oraz socjologię na wydziale humanistycznym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię krótko i długoterminową w podejściu psychodynamicznym ze szczególnym uwzględnieniem osób zmagających się z zaburzeniami nastroju, zachowań, z zaburzeniami osobowosci oraz z zaburzeniami lękowymi. W relacji terapeutycznej interesuje mnie człowiek we wszelkich jego wymiarach, trudnościach, potrzebach i rozwoju, jak również chęć niesienia pomocy oraz zrozumienia sposobu widzenia pacjenta.

Działam wielowymiarowo z szacunkiem, empatią oraz wnikliwym spojrzeniem na trudności z jakimi zmaga się dana osoba.

Swoją wiedzę poszerzam poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Pracę poddaje stałej superwizji.

IMG_8183
Anna Nicieja
psycholog, psychoterapeuta, seksuolog

Jestem psychologiem, psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Ukończyłam psychologię stosowaną ze specjalnością Psychologia zaburzeń zachowania i pomoc psychologiczna na Uniwersytecie Jagiellońskim. Posiadam również przygotowanie pedagogiczne realizowane w ramach Studium Pedagogicznego UJ. Jestem absolwentką studiów podyplomowych : Seksuologia Kliniczna – Opiniowanie, Edukacja, Terapia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na Oddziale Psychiatrii oraz na Oddziale Neurologii i Udarów Mózgu w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie, Katedrze Psychoterapii UJ oraz Oddziale Klinicznym Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Obecnie pracuje w Studenckim Ośrodku Wsparcia i Adaptacji UJ.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię krótko i długoterminową w podejściu psychodynamicznym. W gabinecie ważne jest dla mnie budowanie atmosfery bezpieczeństwa i zaufania. Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest edukacja seksualna, wspieranie w procesie rozpoznawania i komunikowania swoich potrzeb.

Swoją wiedzę poszerzam poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Pracę poddaje stałej superwizji.

Paulina G 2
paulina Gawęda
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psycholożką i psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie 4-letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywałam, prowadząc liczne szkolenia dla młodych osób w wieku 14-25 lat z zakresu psychologii zdrowia, reklamy i twórczości oraz warsztaty z kreatywności w fundacji Zróbmy.To. Jestem współautorką ebooka z poradami z zakresu psychologii dla młodzieży. Pracuję także w fundacji Stowarzyszenie Dobrej Nadziei, gdzie udzielam poradnictwa psychologicznego dla osób w wieku 15-18 lat.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię krótko i długoterminową w podejściu psychodynamicznym.

W pracy terapeutki ważny jest dla mnie komfort pacjenta, zbudowanie bezpiecznej atmosfery i relacji z pacjentem. Specjalizuję się w pracy z młodzieżą i dorosłymi z trudnościami w życiu szkolnym/zawodowym, relacjach i osobami z zaburzeniami lękowymi, nastroju, osobowości. Jednym w moich głównych naukowych zainteresowań jest psychologia twórczości, co chętnie wykorzystuję w pracy z pacjentami.

Empatia, otwartość, równość — tym kieruję się w swojej pracy.

Pracę poddaje stałej superwizji.

A. Gieron
Aleksandra Gieroń
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psycholożką i psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie 4-letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Swoje doświadczenie zdobywam pracując w poradni psychologicznej, gdzie udzielam poradnictwa psychologicznego oraz prowadzę psychoterapię osób dorosłych.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię krótko i długoterminową w podejściu psychodynamicznym.

Mam świadomość tego, że psychoterapia jest trudnym procesem, więc w swojej pracy wspieram i towarzyszę drugiej osobie w podróży w głąb siebie. Jako terapeutka dążę do zbudowania szczerej oraz bezpiecznej relacji terapeutycznej. Ważna jest dla mnie otwartość na drugiego człowieka i to, aby czuł się zaakceptowany oraz zrozumiany.

Pracę poddaje stałej superwizji.

M. Michalewska
Magdalena Michalewska
psycholog, psychoterapeuta, psychotherapy in english

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą z wieloletnim stażem w pracy terapeutycznej. Ukończyłam 4-letni, dyplomowany kurs psychologii na Irlandzkim Uniwersytecie Trinity College Dublin oraz szkolenie z zakresu terapii kognitywno-poznawczej ze szczególnym naciskiem na leczenie zaburzeń odżywiania. Jestem również certyfikowanym instruktorem jogi.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na dziennym oddziale w Klinice Zaburzeń Odżywiania w Dublinie, pracując jako psycholog i psychoterapeuta oraz terapeuta pracy z ciałem. Dodatkowo, posiadam też doświadczenie w terapii rodzinnej. Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest także praca z osobami dotkniętymi zaburzeniami depresyjnymi, stanami lękowymi oraz traumą.

W swojej pracy integruję elementy psychoterapii systemowej, humanistycznej, jak również kognitywno-poznawczej. Jestem zwolenniczką rozwoju samoświadomości ciała, emocji i umysłu, ponieważ uważam, że wgląd w siebie jest kluczem do ludzkiej dojrzałości. Pomagam w rozwijaniu umiejętności relaksu ciała i umysłu oraz w budowaniu nawyku dążenia do równowagi pomiędzy podejmowanymi aktywnościami a życiem prywatnym.

Swoją wiedzę i kompetencje regularnie poszerzam uczestnicząc w szkoleniu z zakresu terapii kognitywno-poznawczej w Krakowie.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię krótko i długoterminową w podejściu poznawczo-behawioralnym (CBT) w języku polskim, jak i angielskim.

PSYCHOTHERAPY IN ENGLISH

I’m a psychologist and a psychotherapist with several years of work experience. I graduated from Trinity College Dublin with honours degree in Psychology and afterwards completed a diploma in CBT with emphasis on the treatment of eating disorders. I am also a certified yoga teacher.

I worked in Lois Bridges Clinic for Eating Disorders in Dublin for 3 years as a psychologist, psychotherapist and I conducted relaxation classes with elements of yoga. In my private practice I have also worked with families, people suffering from depression, anxiety and trauma.

In my work with clients I combine CBT, humanistic and systemic approach. I encourage development of self-awareness, especially with respect to body, emotions and mind states as I strongly believe insights into oneself can help us understand and relate to others in a mature way. Furthermore, I help my clients develop relaxation strategies of body and mind, incorporate them into their lifestyle, and build a strong work-life balance.

I continue my training within the CBT field in Kraków and welcome to consultations and therapy sessions all Polish and English speaking clients.

Ewa Bialek
Ewa białek
terapeuta TSR, obsługa klienta
Jestem studentką ostatniego roku Psychologii ze specjalnością kliniczno-sądową na wydziale Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

Doświadczenie zawodowe zdobywam między innymi w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie, a swoją wiedzę regularnie poszerzam poprzez udział w szkoleniach atestowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, licznych konferencjach oraz webinarach.

W Strefie Life zajmuję się szeroko pojętą organizacją pracy ośrodka oraz specjalistów, rejestracją i kontaktem z pacjentami. Do moich zadań należy także prowadzenie portali społecznościowych ośrodka i dbanie o jego dobry wizerunek. Prowadzę też wstępny wywiad psychologiczny, trening uważności (mindfulness) oraz trening umiejętności regulacji emocji. W swojej pracy wykorzystuję również elementy terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) oraz racjonalnej terapii zachowania (RTZ).

Regularnie uczestniczę w superwizji zespołowej.

Lidia K
Lidia Kućmierz
trenerkA psychologii pozytywnej, terapeutkA ACT

Jestem trenerką psychologii pozytywnej oraz terapeutką ACT (terapia akceptacji i zaangażowania).

Mam duże doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Jestem autorką metody treningowej WMC, która w całości bazuje na osiągnięciach psychologii pozytywnej.

Od kilkunastu lat zajmuję się psychoedukacją oraz prowadzeniem praktycznych zajęć z zakresu otwartej komunikacji, która jest kluczowa w zdrowych relacjach. Uczę mindfulness i innych technik medytacyjnych (rodzaj medytacji świeckiej). Prowadzę zajęcia indywidualne i grupowe. Wielką wagę przywiązując do praktyki. Pracuję głównie indywidualnie, ale cyklicznie prowadzę  też “Praktyczny kurs psychologii pozytywnej”, który jest wprowadzeniem do tej nowej dziedziny psychologii.

Ukończyłam kurs psychologii pozytywnej na Uniwersytecie North Carolina at Chapel Hill, kurs Psychiatrii pozytywnej i zdrowia psychicznego, Kurs komunikacji metodą Gordona i wiele innych, ponieważ zgadzam się ze zdaniem, że podnoszenie kompetencji jest kluczowe. Dlatego wciąż poszerzam moją wiedzę zarówno z zakresu psychologii pozytywnej jak i terapii ACT.

Przyznaję jednak, że bardziej niż certyfikatami szczycę się zadowoleniem uczestników moich treningów.

W Strefie Life prowadzę treningi psychologii pozytywnej oraz terapię ACT (akceptacji i zaangażowania).

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.