Zespół

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów – wyszkolonych oraz certyfikowanych psychologów, psychoterapeutów, coachów oraz trenerów. Dla dobra tych, którym oferujemy pomoc, nieustannie się doszkalamy, pogłębiając swoją wiedzę. Oferujemy szeroki zakres profesjonalnego wsparcia zarówno dla osób borykających się z trudnościami, które przeszkadzają im w codziennym funkcjonowaniu, przechodzących przez trudny czas jak i tych, którzy po prostu chcą od życia czegoś więcej.

Wkładając mnóstwo serca w naszą pracę, stworzyliśmy poradnię, która jest bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla wszystkich – dzieci, młodzieży, dorosłych, rodziców i opiekunów. W zależności od obszaru, nad którym chcesz pracować, zaproponujemy Ci psychoterapię, grupę wsparcia, szkolenie, coaching lub warsztaty.

A_Sierka_0
Anna Sierka
psychoterapeuta, trener, coach
Dorota Jurek zdjęcie
Dorota Jurek
psycholog, psychoterapeuta
anna_chrobak
Anna Chrobak
psycholog, terapeuta
Aleksandra Babilec
Aleksandra Babilec
logopeda, filolog polski
A_Sierka_0
Anna Sierka
psychoterapeuta, trener, coach

Jestem psychoterapeutą, trenerem rozwoju osobistego, coachem Soul, Life & Business oraz założycielką Strefy Life.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, długoterminowej i intensywnej psychoterapii, terapii par, zdobywane w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic, w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Krakowie, w Klinice Małżeńskiej oraz w placówkach ogólno psychiatrycznych i poradniach psychologicznych w Polsce i za granicą. Jako trener rozwoju osobistego, prowadzę warsztaty grupowe dotyczące umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i motywacji. Jestem certyfikowanym coachem w obszarze zmian osobistych i zawodowych.

Ukończyłam całościowy 4-letni Kurs Psychoterapii w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego w Krakowie, Kurs Terapii Par w Małopolskim Centrum Psychoterapii, Szkołę Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego oraz Akredytowany Kurs Coacha Kongnitywnego w Instytucie Kognitywistyki M. Bennewicza w Warszawie. Swoje kompetencje stale podnoszę poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. Regularnie uczęszczam na seminaria oraz superwizje grupową i indywidualną.

W Strefie Life prowadzę psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową, konsultacje psychologiczne w problemach depresyjnych, lękowych, w zaburzeniach nastroju, zaburzeniach osobowości, kryzysach życiowych, traumach, a także w trudnościach w relacjach, osobistych i zawodowych, w trudnościach ze stresem i z motywacją. Jako coach, pracuję na zasobach, mocnych stronach i skutecznych zmianach, pozytywnych osiągnięciach w teraźniejszości i przyszłości.

Prowadzę indywidualne i grupowe spotkania w ramach Autorskiego Programu Rozwojowego Pełnia Życia.

Dorota Jurek zdjęcie
Dorota Jurek
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, managerem oraz współzałożycielką Strefy Life.

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz 4-letnią Szkołę Psychoterapii przy Oddziale Leczenia Nerwic i Zaburzeń Osobowości Szpitala im. J. Babińskiego w Krakowie, prowadzącą do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jako psycholog pracowałam i odbywałam staże w placówkach edukacyjnych (w szkole specjalnej, gimnazjum, liceum, szkołach policealnych), Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym oraz w poradniach zdrowia psychicznego i w gabinecie prywatnym jako psychoterapeuta. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy w korporacji, dzięki której zdobyłam umiejętność zarządzania zespołami oraz znajomość problematyki biznesowej. Nie przestaję się uczyć, biorąc udział w kursach, szkoleniach oraz warsztatach, podążając nowymi drogami rozwoju zarówno osobistego jak i zawodowego.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne, psychoterapię, grupy wsparcia oraz indywidualne i grupowe spotkania w ramach Autorskiego Programu Rozwojowego Pełnia Życia.

IMG_8931
Oliwia Maliborska
psycholog, terapeuta

Jestem psychologiem, absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz psychoterapeutą w trakcie 4-letniego całościowego szkolenia w psychoterapii w Katedrze Psychoterapii UJ CM przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Członek Krakowskiego oddziału Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Jako psycholog i terapeuta zbieram doświadczenie pracując na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Rehabilitacyjnym w Centrum Zdrowia Psychicznego Logopromed oraz w Centrum Wsparcia Rodzin prowadzonym przez Polskie Towarzystwo Przeciwdziałania Wykluczeniu Społecznemu. Odbywałam staże na Oddziale Psychiatrii w Szpitalu im. L. Rydygiera, Oddziale 6A Szpitala Klinicznego im. J. Babińskiego oraz „Odcinku C” Oddziału Klinicznego Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego.

Swoją wiedzę poszerzam poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Pracę poddaje stałej superwizji.

Zajmuje się terapią indywidualną osób dorosłych zmagających się z zaburzeniami nastroju, objawami lękowymi, zaburzeniami osobowości oraz zachowania, a także osobami znajdującymi się w kryzysie.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną.

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.