Scroll Top

Zespół

Podstawa to dobry zespół

Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów – wyszkolonych oraz certyfikowanych psychologów, psychoterapeutów, coachów oraz trenerów. Dla dobra tych, którym oferujemy pomoc, nieustannie się doszkalamy, pogłębiając swoją wiedzę. Oferujemy szeroki zakres profesjonalnego wsparcia zarówno dla osób borykających się z trudnościami, które przeszkadzają im w codziennym funkcjonowaniu, przechodzących przez trudny czas jak i tych, którzy po prostu chcą od życia czegoś więcej.

Wkładając mnóstwo serca w naszą pracę, stworzyliśmy poradnię psychologiczną, która jest bezpiecznym i przyjaznym miejscem dla dorosłych i młodzieży. W zależności od obszaru, nad którym chcesz pracować, zaproponujemy Ci psychoterapię, grupę wsparcia, szkolenie, coaching lub warsztaty.

Anna Sierka
Anna Sierka
psychoterapeuta dorosłych i par, coach, trener, menedżer
K. Synowka
Katarzyna Synówka
superwizor zespołu Strefa Life, psycholog, psychoterapeuta szkoleniowy
Kaludia Rzepka
Klaudia Rzepka
psycholog, psychoterapeuta
Agata Bąk
Agata Bąk
psychoterapeuta psychodynamiczny i psychoanalityczny
Oliwia Maliborska
Oliwia Maliborska
psycholog, psychoterapeuta, psychotraumatolog
Marta gr
Marta Gruszecka
psycholog, socjolog, psychoterapeuta
Ewa Bialek
Ewa Białek
psycholog, psychoterapeuta, terapeuta TSR
Paulina G 2
Paulina Gawęda
psycholog, psychoterapeuta
A. Gieron
Aleksandra Gieroń
psycholog, psychoterapeuta
M. Michalewska
Magdalena Michalewska
psycholog, psychoterapeuta, psychotherapy in english
Bartek Sumara
Bartłomiej Sumara
socjoterapeuta, psychoterapeuta
Magdalena Konstatnty
Magdalena Konstanty
psycholog, psychoterapeuta
Klaudia dynur
Klaudia Dynur
obsługa pacjenta, recepcjonistka
izabela lacka
Izabela Łącka
obsługa pacjenta, recepcjonistka
psychoterapia kraków
Anna Sierka
psychoterapeutka dorosłych i par, coach, trener,
Założycielka Strefy Life

Jestem psychoterapeutą dorosłych i par, coachem, praktykiem pracy z ciałem oraz założycielką Strefy Life.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy klinicznej, długoterminowej i intensywnej psychoterapii, terapii par, zdobywane w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic, w Szpitalu Zakonu Bonifratrów w Krakowie, w Klinice Małżeńskiej oraz w placówkach ogólno psychiatrycznych i poradniach psychologicznych w Polsce i za granicą.

Jako trener rozwoju osobistego, prowadzę warsztaty grupowe dotyczące umiejętności komunikacyjnych, interpersonalnych i motywacji. Jestem certyfikowanym coachem w obszarze zmian osobistych i zawodowych.

Ukończyłam całościowy 4-letni Kurs Psychoterapii w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego w Krakowie, Kurs Terapii Par w Małopolskim Centrum Psychoterapii, Szkołę Trenerów Biznesu i Rozwoju Osobistego, Akredytowany Kurs Coacha Kongnitywnego w Instytucie Kognitywistyki M. Bennewicza, Zaawansowany Kurs Hipnozy (3 stopnie hipnoterapii) w Centrum Rozwoju Osobistego w Warszawie oraz Certyfikowaną Szkołę Praktyków Pracy z Ciałem.

Swoje kompetencje stale podnoszę poprzez udział w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w Polsce i zagranicą. Regularnie uczęszczam na seminaria oraz superwizje grupową i indywidualną.

W Strefie Life prowadzę psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową, konsultacje psychologiczne w problemach depresyjnych, lękowych, w zaburzeniach nastroju, zaburzeniach osobowości, kryzysie życiowym, w traumie, a także w trudnościach w relacjach, osobistych i zawodowych, w trudnościach ze stresem i z motywacją. Jako coach, pracuję na zasobach, mocnych stronach i skutecznych zmianach, pozytywnych osiągnięciach w teraźniejszości i przyszłości.

K. Synowka
Katarzyna Synówka
superwizorka zespołu Strefa Life,
psycholog, psychoterapeutka szkoleniowy

Katarzyna Synówka jest psychologiem, psychoterapeutką szkoleniową i superwizorką  Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej, Instytutu Studiów Psychoanalitycznych im. Hanny Segal oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pracuje w Oddziele Leczenie Zaburzeń Osobowości w szpitalu im J. Babińskiego w Krakowie, w  gabinecie prywatnym oraz  w  Krakowskiej  Szkole  Psychoterapii Psychoanalitycznej (KSPP).

Jest członkiniom  Zarządu  Fundacji im. Boguchwała Winida na Rzecz Rozwoju Psychoterapii Psychoanalitycznej. Prowadzi zajęcia dydaktyczne w Kursie Psychoterapii akredytowanym przez SN PTP oraz w ISPHS.

W Strefie Life prowdzi superwizję zespołu.

Oliwia Maliborska
Oliwia Maliborska
psycholog, psychoterapeuta, psychotraumatolog

Jestem psychologiem i psychoterapeutką, absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii organizowane przez Katedrę Psychoterapii UJ CM przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zdobywałam poprzez staże w Klinice Psychiatrii CM UJ, Szpitalu im. dr J. Babińskiego oraz Szpitalu im. L. Rydygiera. Pracowałam na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym „Logopromed” oraz w Centrum Wsparcia Rodzin. Obecnie pracuje w Studenckim Ośrodku Wsparcia i Adaptacji UJ zajmując się wsparciem osób w kryzysie.

Zajmuję się terapią indywidualną osób dorosłych zmagających się z zaburzeniami nastroju, objawami lękowymi, zaburzeniami osobowości oraz zachowania, a także osobami znajdującymi się w kryzysie.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną krótko i długoterminową w podejściu psychodynamicznym.

Swoją wiedzę poszerzam poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Pracę poddaje stałej superwizji.

psychoterapia kraków
Klaudia Rzepka
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem i psychoterapeutą psychodynamicznym w trakcie szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Ukończyłam psychologię stosowaną ze specjalnością psychologia kliniczna na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz szkolenie Podstawy Terapii Psychoanalitycznej w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej.

Swoje doświadczenie zdobywam w pracy terapeutycznej w poradni psychologicznej, placówkach pomocy psychologicznej i edukacyjnej. Systematycznie odbywam też szkolenia z NVC, Porozumienie bez przemocy.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię krótko i długoterminową w nurcie psychodynamicznym dla dorosłych i młodzieży.

Swoją wiedzę poszerzam poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Pracę poddaje stałej superwizji.

Agata Bąk
Agata Bąk
psychoterapeuta psychodynamiczny i psychoanalityczny

Jestem psychoterapeutą w trakcie całościowego szkolenia w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej oraz członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne, pomoc psychologiczną w kryzysie oraz psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym i psychoanalitycznym. Pracuję również w Centrum Aktywności Seniorów „Uskrzydlone Wzgórza”, gdzie prowadzę zajęcia psychologiczno-rozwojowe.

W procesie psychoterapii pomagam przywrócić emocjonalną zdolność dążenia do prawdy, miłości i tolerancji oraz poczucie wewnętrznej równowagi, które tracimy z powodu głęboko odczuwanej samotności. Psychoterapia to proces przywracania utraconych połączeń, poszukiwanie znaczeń w otaczającej rzeczywistości oraz wewnętrznej przestrzeni własnych myśli. Towarzyszę pacjentowi w najważniejszej podróży życia, jaką może okazać się odkrywanie samego siebie.

Kieruję się zasadami kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychoanalitycznej. Konsekwentnie podnoszę kwalifikacje poprzez udział w seminariach i konferencjach oraz dzięki własnej psychoanalizie treningowej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

centrum psychoterapii kraków
Marta Gruszecka
psycholog, socjolog, psychoterapeuta

Jestem psychologiem, socjologiem, psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia w Katedrze Psychoterapii Uniwersytetu Jagiellońskiego przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim na wydziale psychologii stosowanej oraz socjologię na wydziale humanistycznym Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię krótko i długoterminową w podejściu psychodynamicznym ze szczególnym uwzględnieniem osób zmagających się z zaburzeniami nastroju, zachowań, z zaburzeniami osobowosci oraz z zaburzeniami lękowymi. W relacji terapeutycznej interesuje mnie człowiek we wszelkich jego wymiarach, trudnościach, potrzebach i rozwoju, jak również chęć niesienia pomocy oraz zrozumienia sposobu widzenia pacjenta.

Działam wielowymiarowo z szacunkiem, empatią oraz wnikliwym spojrzeniem na trudności z jakimi zmaga się dana osoba.

Swoją wiedzę poszerzam poprzez udział w szkoleniach i konferencjach.

Pracę poddaje stałej superwizji.

centrum psychoterapii kraków
Paulina Gawęda
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psycholożką i psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie 4-letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Doświadczenie zawodowe zdobywałam, prowadząc liczne szkolenia dla młodych osób w wieku 14-25 lat z zakresu psychologii zdrowia, reklamy i twórczości oraz warsztaty z kreatywności w fundacji Zróbmy.To. Jestem współautorką ebooka z poradami z zakresu psychologii dla młodzieży. Pracuję także w fundacji Stowarzyszenie Dobrej Nadziei, gdzie udzielam poradnictwa psychologicznego dla osób w wieku 15-18 lat.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię krótko i długoterminową w podejściu psychodynamicznym.

W pracy terapeutki ważny jest dla mnie komfort pacjenta, zbudowanie bezpiecznej atmosfery i relacji z pacjentem. Specjalizuję się w pracy z młodzieżą i dorosłymi z trudnościami w życiu szkolnym/zawodowym, relacjach i osobami z zaburzeniami lękowymi, nastroju, osobowości. Jednym w moich głównych naukowych zainteresowań jest psychologia twórczości, co chętnie wykorzystuję w pracy z pacjentami.

Empatia, otwartość, równość — tym kieruję się w swojej pracy.

Pracę poddaje stałej superwizji.

centrum psychoterapii kraków
Aleksandra Gieroń
psycholog, psychoterapeuta

Jestem psycholożką i psychoterapeutką psychodynamiczną w trakcie 4-letniego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Swoje doświadczenie zdobywam pracując w poradni psychologicznej, gdzie udzielam poradnictwa psychologicznego oraz prowadzę psychoterapię osób dorosłych.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię krótko i długoterminową w podejściu psychodynamicznym.

Mam świadomość tego, że psychoterapia jest trudnym procesem, więc w swojej pracy wspieram i towarzyszę drugiej osobie w podróży w głąb siebie. Jako terapeutka dążę do zbudowania szczerej oraz bezpiecznej relacji terapeutycznej. Ważna jest dla mnie otwartość na drugiego człowieka i to, aby czuł się zaakceptowany oraz zrozumiany.

Pracę poddaje stałej superwizji.

centrum psychoterapii kraków
Magdalena Michalewska
psycholog, psychoterapeuta, psychotherapy in english

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą z wieloletnim stażem w pracy terapeutycznej. Ukończyłam 4-letni, dyplomowany kurs psychologii na Irlandzkim Uniwersytecie Trinity College Dublin oraz szkolenie z zakresu terapii kognitywno-poznawczej ze szczególnym naciskiem na leczenie zaburzeń odżywiania. Jestem również certyfikowanym instruktorem jogi.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na dziennym oddziale w Klinice Zaburzeń Odżywiania w Dublinie, pracując jako psycholog i psychoterapeuta oraz terapeuta pracy z ciałem. Dodatkowo, posiadam też doświadczenie w terapii rodzinnej. Szczególnym obszarem moich zainteresowań jest także praca z osobami dotkniętymi zaburzeniami depresyjnymi, stanami lękowymi oraz traumą.

W swojej pracy integruję elementy psychoterapii systemowej, humanistycznej, jak również kognitywno-poznawczej. Jestem zwolenniczką rozwoju samoświadomości ciała, emocji i umysłu, ponieważ uważam, że wgląd w siebie jest kluczem do ludzkiej dojrzałości. Pomagam w rozwijaniu umiejętności relaksu ciała i umysłu oraz w budowaniu nawyku dążenia do równowagi pomiędzy podejmowanymi aktywnościami a życiem prywatnym.

Swoją wiedzę i kompetencje regularnie poszerzam uczestnicząc w szkoleniu z zakresu terapii kognitywno-poznawczej w Krakowie.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię krótko i długoterminową w podejściu poznawczo-behawioralnym (CBT) w języku polskim, jak i angielskim.

PSYCHOTHERAPY IN ENGLISH

I’m a psychologist and a psychotherapist with several years of work experience. I graduated from Trinity College Dublin with honours degree in Psychology and afterwards completed a diploma in CBT with emphasis on the treatment of eating disorders. I am also a certified yoga teacher.

I worked in Lois Bridges Clinic for Eating Disorders in Dublin for 3 years as a psychologist, psychotherapist and I conducted relaxation classes with elements of yoga. In my private practice I have also worked with families, people suffering from depression, anxiety and trauma.

In my work with clients I combine CBT, humanistic and systemic approach. I encourage development of self-awareness, especially with respect to body, emotions and mind states as I strongly believe insights into oneself can help us understand and relate to others in a mature way. Furthermore, I help my clients develop relaxation strategies of body and mind, incorporate them into their lifestyle, and build a strong work-life balance.

I continue my training within the CBT field in Kraków and welcome to consultations and therapy sessions all Polish and English speaking clients.

centrum psychoterapii kraków
Ewa Białek
psycholog, psychoterapeuta, terapeuta TSR

Jestem psychologiem, terapeutką TSR oraz psychoterapeutką w trakcie całościowego szkolenia w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Należę również do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Ukończyłam 5-letnie studia psychologiczne o specjalności Psychologia kliniczno-sądowa na Wydziale Psychologii, Pedagogiki i Nauk Humanistycznych Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego oraz I i II stopień szkolenia TSR organizowanego przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w placówkach pomocy psychologicznej, Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Krakowie, Fundacji Wspierającej Skuteczne Wyjście z Depresji, a także pracując z pacjentami doświadczającymi zaburzeń nastroju, depresji, zaburzeń lękowych, zaburzeń osobowości, niskiego poczucia wartości czy kryzysu.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne, terapię w podejściu TSR oraz psychoterapię krótko i długoterminową w nurcie psychodynamicznym. W swojej pracy kieruję się zasadami etyki oraz indywidualnym podejściem do każdego człowieka. Ważne jest dla mnie budowanie bezpiecznej przestrzeni, pełnej akceptacji i zaufania, w której druga osoba może poczuć się wysłuchana oraz zrozumiana.

Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie poszerzam poprzez regularny udział w szkoleniach i konferencjach rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Psychologiczne.

Pracę poddaję stałej superwizji.

Bartek Sumara
Bartłomiej Sumara
Socjoterapeuta, psychoterapeuta

Jestem socjoterapeutą, psychoterapeutą oraz filozofem teologiem.

Ukończyłem Studium Socjoterapii i Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym w Krakowie.  Jestem psychoterapeutą w trakcie całościowej 4-letniej Szkoły Psychoterapii w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Babińskiego w Krakowie rekomendowaną przez PTP.

Swoje doświadczenie zdobywam na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic. w Krakowie oraz w placówkach ogólno psychiatrycznych i poradniach psychologicznych.

W Strefie Life prowadzę konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię w nurcie psychodynamicznym osób dorosłych zmagających się z zaburzeniami osobowości, stanami lękowymi. Znajdującymi się w kryzysie życiowym, doświadczający zachwiania więzi, żałoby. W swojej pracy kieruję się empatią i zaciekawieniem drugim człowiekiem, odnosząc się z szacunkiem do całej jego historii życia.

Swoje kwalifikacje podnoszę uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Pracę poddaję superwizji.

Magdalena Konstatnty
Magdalena Konstanty
psycholog, psychoterapeuta

Mam na imię Magda, jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie Gestalt w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie.

Moje podejście do terapii opiera się na zainteresowaniu klientem i zrozumieniu klienta jako całości oraz pracy nad poszerzaniem świadomości.

Przez wiele lat żyłam według automatycznych schematów, zadanych przez wychowanie, żyjąc bez kontaktu ze sobą, realizując cele innych ludzi, nie swoje. Z nieśmiałością podążałam za zaciekawieniem sobą i tym, co robię, że jest jak jest. Odkrywając na własnej terapii kolejne mechanizmy, którym się nieświadomie poddawałam, rozumiałam, że spotykając siebie, zmieniam siebie, a poprzez to zmieniam swoje otoczenie.

Zaciekawienie człowiekiem powoduje, że nieustannie poszerzam swój warsztat,  by towarzyszyć  ludziom  w odkrywaniu  ich  potencjału,  poprawianiu jakości życia i relacji oraz radzeniu sobie z problemami.

Analityczny umysł, doświadczenie zawodowe pracy w korporacji a potem w banku, daje mi dodatkową perspektywę oraz wiarę, że zmiana jest możliwa na każdym etapie życia.

Pracuję pod stałą superwizją.

centrum psychoterapii kraków
Klaudia Dynur
obsługa pacjenta

Studentka psychologii, tancerka i autorka książek. Fanka długich i szczerych rozmów przy kawie. Członkini teatru tańca oraz aktywna wolontariuszka wielu projektów artystycznych, a także społecznych.

W ramach praktyk odbyła staż w Bonifraterskiej Fundacji Dobroczynnej w Konarach, zgłębiając terapię poprzez sztukę z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie. Tworzyła również warsztaty psychoedukacyjne dla młodzieży ze szkoły podstawowej z oddziałami integracyjnymi.

Szkoli się w zakresie choreoterapii oraz pracy z traumą.

izabela lacka
Izabela Łącka
obsługa pacjenta

Jestem studentką psychologii ze specjalnością kliniczną. Po studiach pragnę rozpocząć kształcenie w kierunku psychoterapii w nurcie psychodynamicznym.

Zdobywam doświadczenie biorąc czynny udział w warsztatach oraz wolontariatach. Uczestniczyłam w praktykach organizowanych przesz Centrum
Psychoterapii i Coachingu Synergia. Miałam również przyjemność prowadzić warsztaty organizowane przez Stowarzyszenie Widzących Więcej.

Na co dzień oddaję się sportom siłowym oraz malarstwu. Skrupulatne zdobywanie Korony Gór Polski oraz części Korony Gór Ziemi- to mój sposób na umilenie czasu.

Interesuję się również arteterapią. Wolne chwile spędzam z pędzlem przy płótnie lub na górskich szlakach

Privacy Preferences
When you visit our website, it may store information through your browser from specific services, usually in form of cookies. Here you can change your privacy preferences. Please note that blocking some types of cookies may impact your experience on our website and the services we offer.